Kariéra

Pro firemní recepci prosperující farmaceutické společnosti se sídlem v Praze se silným postavením nejen na českém trhu, ale i ve státech východní Evropy a Asie, hledáme sympatickou posilu do stávajícího týmu recepčních. Budete první tváří, kterou každý příchozí uvidí. Pokud jste tedy člověk vstřícný a usměvavý, tak hledáme právě Vás! Není důležité, zda máte s touto prací zkušenosti, vše Vás naučíme.

RECEPČNÍ - FARMACIE - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

Náplň práce:

  • Zajišťování bezproblémového chodu recepce
  • Péče o hosty a návštěvy
  • Reprezentace společnosti při osobním, telefonickém a písemném kontaktu
  • Přijímání a přepojování hovorů
  • Koordinace zasedacích místností
  • Evidence návštěv
  • Komunikace s kolegy napříč společností
  • Další administrativní práce spojené s činností recepce

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Reprezentativní vystupování a jednání
  • Výborné organizační dovednosti
  • Praxe na pozici recepční výhodou
  • Znalost práce s PC (Word, Excel)
  • Komunikativní znalost anglického jazyka, znalost ruštiny výhodou
  • Samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:

  • Pracoviště v atraktivní lokalitě BBC Brumlovka
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Firemní systém benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 100 Kč, příspěvek na penzijní připojištění, Multisport karta , příspěvek na dopravu)

Nástup možný ihned, popř. dohodou

Kontakt

PRO.MED.CS Praha a.s.
Vojtěch Šmíd