Kariéra

Prosperující farmaceutická společnost se sídlem v Praze, se silným postavením nejen na českém trhu, ale i ve státech východní Evropy a Asie a jejíž export představuje více než 90 % obratu, hledá novou posilu na pozici:

Marketing Manager - region východní Evropa

Hlavním úkolem na této pozici bude vytvořit a implementovat produktové strategie ve svěřených regionech s důrazem na místní geografická a legislativní specifika.
Jako marketingový manažer budete komunikovat se svými protějšky v zahraničních afilacích (zejm. Kazachstán, Uzbekistán, Ukrajina, Polsko, aj.) s cílem zjistit co nejvíce informací o místních trzích, jejich fungování a na základě těchto informací zvolit správnou marketingovou komunikaci k našim klíčovým produktům (ať již těm, které jsou delší dobu na trhu, tak i pro nové launche).

Ve Vaší kompentenci bude i nastavení klíčových marketingových KPIs v jednotlivých regionech a pravidelná kontrola jejich plnění, s čímž souvisí i reporting pro vedení společnosti.
V rámci headquaters v Praze budete úzce spolupracovat s ředitelem Business Unit, ale také s interním globálním marketingovým týmem.

Co by Vám k této pozici nemělo chybět?

  • Vysokoškolské vzdělání – medicína / farmacie / chemie
  • Alespoň tři roky praxe na pozici product manager / brand manager nebo obdobné pracovní pozici
  • Zkušenosti s marketingem Rx produktů (medicínsky marketing)
  • Zahraniční pracovní zkušenosti (zkušenosti z regionu východní Evropy velkou výhodou)
  • Anglický a Ruský jazyk na komunikativní úrovni (český jazyk výhodou)
  • V případě, že nyní bydlíte v zahraničí, ochota relokovat se do Prahy

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • Tvorba a nastavení marketingových strategií (product marketing) v zahraničních regionech (primární orientace na východní Evropu)
  • Příprava a projektové řízení launch aktivit ve svěřených zemích
  • Kontrola nastavení marketingových strategií, jejich dodržování a návrhy pro zlepšování
  • Identifikace klíčových KPIs v oblasti marketingu s důrazem na lokální specifika
  • Úzká spolupráce se zahraničními kolegy za účelem definování a plnění KPIs
  • Dohled nad plněním stanovených dlouhodobých i krátkodobých cílů a aktivit
  • Úzká spolupráce s globálním marketingovým týmem

Co Vám nabízíme?

  • Velice zajímavou a zodpovědnou pracovní pozici, která má přímý vliv na hospodářský výsledek společnosti
  • Možnost vlastní seberealizace – nové myšlenky a nápady jsou v naší společnosti podporovány
  • Velmi dobré mzdové ohodnocení a zajímavé benefity (služební auto i pro soukromé účely, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, Multisport kartu, aj.)
  • Moderní pracovní prostředí v nových kancelářích v širším centru Prahy (Brumlovka)
  • Možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu

Kontakt

PRO.MED.CS Praha a.s.
Vojtěch Šmíd