Kariéra

Prosperující farmaceutická společnost se sídlem v Praze, se silným postavením nejen na českém trhu, ale i ve státech východní Evropy a Asie a jejíž export představuje více než 90 % obratu, hledá novou posilu na pozici:

Regulatory Strategy and Zone Manager

MÁTE JIŽ ZKUŠENOSTI V RÁMCI ODDĚLENÍ REGULATORY AFFAIRS, ALE KOMUNIKACE PŘEVÁŽNĚ S JEDNOU STÁTNÍ AUTORITOU VÁM PŘIJDE STEREOTYPNÍ?

CHCETE POZNAT SPECIFIKA ZAJÍMAVÝCH ZAHRANIČNÍCH ZEMÍ JAKÝMI JSOU NAPŘÍKLAD ČÍNA, VIETNAM ČI SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY?

CHCETE BÝT SOUČÁSTÍ SILNÉHO GLOBÁLNÍHO TÝMU A STÁT SE EXPERTY V OBLASTI REGISTRACE LÉČIV NA MEZINÁRODNÍ ÚROVNI?

BUDE SE VÁM DOBŘE PRACOVAT V PROSTŘEDÍ HEADQUATERU, KTERÉ NENÍ RYZE KORPORÁTNÍ A KDE NEBUDETE MUSET NEKONEČNĚ REPORTOVAT JENOM PROTO ŽE SE TO "MUSÍ"?

ODPOVĚDĚLI JSTE SI 4x ANO? PAK HLEDÁME MOŽNÁ PRÁVĚ VÁS! DEJTE NÁM O SOBĚ VĚDĚT PROSTŘEDNICTVÍM REAKCE NA TUTO PRACOVNÍ NABÍDKU 🙂

JAKÁ BUDE VAŠE PRACOVNÍ NÁPLŇ?

  • RŮZNORODÁ - V MEZIKULTURNÍM PROSTŘEDÍ :). A CO KONKRÉTNĚ BUDETE MÍT NA STAROSTI?
  • Tvorba registrační strategie pro projekty ve svěřeném regionu (nové registrace, extenze)
  • Sledování lokální legislativy v regionu a s tím spojené aktivity
  • Vedení dvou kolegů - registračních specialistů
  • Spolupráce s oddělením Business Development, případně ostatními odděleními na teritoriálním rozvoji společnosti
  • Odpovědnost za registrační plán v nových zemích, tj. plánování a dohled nad dodržováním plánu
  • Koordinace všech registračních aktivit ve svěřených regionech
  • Jednání a spolupráce s interními i externími partnery

JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME?

  • JAKO VÝBORNÉHO TÝMOVÉHO HRÁČE SE SMYSLEM PRO DETAIL A IDEÁLNĚ TÍMTO PROFILEM:
  • VŠ vzdělání v oboru farmacie, medicíny či chemie
  • Předchozí zkušenosti s registracemi léčiv
  • Zkušenosti se zahraniční spoluprací v rámci registrace léčiv (výhodou)
  • Zkušenosti s tvorbou registrační strategie
  • Dobrá znalost Evropské registrační legislativy a obsahu CTD dossieru
  • Znalost anglického jazyka (písemná i ústní komunikace), další jazyk velkou výhodou
  • Velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
  • Pracovní zkušenosti a komunikace s jinými kulturami
  • Flexibilita, ochota učit se nové věci

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

  • Pracoviště v atraktivní lokalitě BC Brumlovka na Praze 4
  • Práci v centrále české farmaceutické společnosti s mezinárodní orientací
  • Velmi dobré finanční ohodnocení
  • Systém firemních benefitů (flexibilní pracovní doba, 5 týdnů dovolené, stravenky ve výši 100 Kč, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, Multisport kartu s měsíčním doplatkem 100 Kč, možnost očkování proti chřipce i pro rodinné příslušníky)

Kontakt

PRO.MED.CS Praha a.s.
Vojtěch Šmíd