Kariéra

Pro ICT oddělení prosperující české farmaceutické společnosti se sídlem v Praze, se silným postavením nejen na českém trhu, ale i ve státech východní Evropy a Asie, hledáme pokročilého IT Administrátora.
Na starosti bude mít kompletní správu serverů na platformě MS v prostředí VMWare, včetně správy MS Active Directory a MS Exchange ve vznikajícím datovém centru naší nadnárodní společnosti.

IT Administrator

Co Vás čeká?

  • Přehled o běhu infrastruktury na všech jejích úrovních (servery, sítě, virtualizace, databáze, aplikace)
  • Zodpovědnost za dostupnost a bezpečnost dat
  • Zabezpečení chodu serverů a jejich monitoring
  • Správa a rozvoj infrastruktury převážně na MS platformě (MS Active directory, MS Exchange)
  • Zodpovědnost za dostupnost bezpečnost sítí a síťových prvků (protokoly, adresování, Wifi, aktivní prvky)
  • Správa zálohovacích řešení, návrh a testování DR plánů
  • Spolupráce na projektech v IT oblasti

Jak si Vás představujeme?

  • SŠ/VŠ technického nebo ekonomického směru
  • Znalost IT infrastruktury
  • Znalost virtualizace (VMWare výhodou)
  • Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • Aktivní přístup, samostatnost, spolehlivost
  • min. 3 roky praxe na podobné pozici

Co Vám můžeme nabídnout a proč byste se měli stát součástí PRO.MED.CS Praha a.s.?

  • Pracoviště v atraktivní lokalitě v blízkosti BC Brumlovka
  • Motivační finanční ohodnocení odpovídající Vašim znalostem a zkušenostem
  • Možnost dalšího rozvoje v oblasti informačních technologií
  • Firemní systém benefitů (flexibilní pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu)
  • Práci v přátelském kolektivu

Nástup: 1. 10. 2019, případně dle dohody

Kontakt

PRO.MED.CS Praha a.s.
Marie Moravová