Kariéra

Prosperující farmaceutická společnost se sídlem v Praze, se silným postavením nejen na českém trhu, ale i ve státech východní Evropy a Asie a jejíž export představuje více než 90 % obratu, hledá novou posilu na pozici:

Pracovník ostrahy

Náplň práce:

  • Ostraha objektů
  • Obchůzková činnost
  • Recepční a administrativní činnost

Očekáváme:

  • SOU nebo SŠ vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici výhodou
  • Znalost práce na PC na uživatelské úrovni výhodou
  • Dobrý zdravotní stav, fyzickou zdatnost, dobrou pracovní morálku
  • Samostatnost v rozhodování, důslednost
  • Trestní bezúhonnost
  • Výkon práce v nepřetržitém provozu

Nabízíme:

  • Pracoviště v blízkosti atraktivní lokality BC Brumlovka na Praze 4
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Systém firemních benefitů (flexibilní pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, stravenky ve výši 100Kč, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní či životní připojištění, Multisport karta)

Nástup možný ihned, případně dle domluvy

Kontakt

PRO.MED.CS Praha a.s.
Marie Moravová