Kariéra

Prosperující farmaceutická firma se sídlem v Praze se silným postavením nejen na českém trhu, ale i ve státech východní Evropy a Asie hledá akčního kolegu na pozici reprezentanta.

Farmaceutický reprezentant – Moravskoslezský kraj

Náplň práce:

  • Návštěvy lékařů za účelem prezentace farmaceutických přípravků dle určené marketingové strategie pro dosahování požadovaných cílů
  • Návštěvy lékáren v návaznosti na prezentaci farmaceutických přípravků u lékařů
  • Organizace odborných seminářů
  • Reprezentace firmy na odborných kongresech
  • Reporting, administrativní úkoly a další činnosti spojené s prací reprezentanta

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Vynikající obchodní dovednosti
  • Praxe v oblasti obchodu výhodou, zkušenost s farmacií není podmínkou
  • Reprezentativní vystupování, organizační a komunikativní schopnosti
  • Orientaci na výsledek, vysoké pracovní nasazení - hledáme akční kolegyni/kolegu, týmového hráče
  • Časovou flexibilitu
  • Znalost práce na PC, zejména MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • ŘP skupiny "B"
  • Místo bydliště v okresech – Ostrava, Opava, Karviná, Frýdek-Místek, Nový Jičín

Nabízíme:

  • Kreativní různorodou práci ve stabilní české farmaceutické společnosti s mezinárodní orientací
  • Pružnou pracovní dobu
  • Zajímavé finanční ohodnocení (fixní mzda + bonusová složka)
  • Zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění a další)
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Služební auto i k osobním účelům
  • Mobilní telefon, notebook

Nástup ihned, případně dle domluvy

Kontakt

PRO.MED.CS Praha a.s.
Marie Moravová