Kariéra

Prosperující farmaceutická společnost se sídlem v Praze, se silným postavením nejen na českém trhu, ale i ve státech východní Evropy a Asie a jejíž export představuje více než 90 % obratu, hledá novou posilu na pozici:

Vedoucí seřizovač

Náplň práce:

  • vedení podřízených pracovníků (hodnocení podřízených pracovníků, schvalování docházky, rozdělování úkolů, podílení se na zaškolování pracovníků aj.)
  • zajištění plnění plánu výroby
  • diagnostika poruch a závad na výrobních zařízeních
  • údržba strojů a zařízení
  • vedení výrobní dokumentace a dokumentace údržby
  • spolupráce s ostatními odděleními firmy

Požadujeme:

  • úplné střední odborné vzdělání – strojírenský obor
  • znalost problematiky výrobního procesu
  • praxe na podobné pozici výhodou
  • znalost práce na obráběcích strojích výhodou
  • schopnost vedení kolektivu
  • práce na PC (Word, Excel, E-mail)
  • manuální zručnost s citem pro detail

Nabízíme:

  • atraktivní lokalita poblíž stanice metra Budějovická
  • stabilní zázemí české farmaceutické společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody (stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění, příspěvek na dopravu)
  • práci ve dvousměnném provozu

Nástup: ihned, případně dle domluvy

Kontakt

PRO.MED.CS Praha a.s.
Marie Moravová